RUKU V RUCE

O projektu

Dopřej sobě & pomoz druhým. Vzájemnost je hlavní myšlenka projektu Ruku v ruce. Zprostředkovávat efektivní a ne krátkozrakou pomoc nás baví a těší! Proto organizace. SIRIRI o.p.s. provozuje projekt benefičního prodeje: koupíte si tričko, tašku nebo cokoli jiného z pestré nabídky výrobků a pomůžete Africe. Snažíme se, aby naše a vaše pomoc ve Středoafrické republice (SAR) byla co nejefektivnější, proto spolupracujeme s partnerskou organizací, misií řádu bosých karmelitánů, která v SAR působí téměř 50 let a dobře se vyzná v situaci na místě a aktuálních potřebách.

Nákupem podpoříte projekty ve Středoafrické republice

Snažíme se ovšem také o to, aby vaše rozhodnutí pomoci bylo náležitě odměněno – pokud budete nadšeni nejen z daru, ale i z výrobku samotného, bude to i naše radost. K tričkům a taškám z rukou zkušených výtvarníků Davida Böhma a Jiřího Franty jsme přidali spoustu dalších pečlivě vybraných produktů. Záleží nám nejen na vzhledu, ale i na kvalitě. Trička a tašky proto tiskneme ekologicky na kvalitní materiál (organická bavlna nebo bavlna s příměsí modalu).

Středoafrická republika je úžasná země, která má svou barvitou kulturu a svůj vlastní jazyk. Je to země, ve které by se dalo dobře žít. S její kulturou i s úrovní, na jaké žijí tamní obyvatelé Vás chceme seznamovat. Většina výrobků proto nese název v středoafrickém jazyce sango.

Sortiment obchodu pravidelně obměňujeme – tak se i vy můžete odměňovat častěji a častěji pomáhat těm, kterým se nedostává a kterým můžeme pomoci z našeho přebytku!

Je přece normální se rozdělit – proto veškerý zisk z prodeje převádíme na transparentní účty SIRIRI o.p.s., ze kterých financujeme provoz organizace a charitativní činnost v SAR. Některé z nabízených výrobků jsou navíc z dílny našich dobrovolníků, jejich náklady jsou tedy minimální a díky nim může většina z ceny výrobku podpořit projekty ve Středoafrické republice.

Tým SIRIRI o.p.s.

oprojektu-image1

Žádné produkty v košíku